ASBIS і Micron відзначають 10 років співпраці!

У 2024 році виповнюється 10 років партнерства між ASBISC Enterprises PLC, провідним дистриб’ютором, розробником і постачальником ІКТ, продуктів, рішень і послуг Інтернету речей на ринках Європи, Близького Сходу та Африки (EMEA), і Micron. Technology, Inc. (Nasdaq: MU), світовим лідером усфері інноваційних рішеннях пам’яті, які трансформують спосіб використання інформації у всьому світі.

Це партнерство продемонструвало силу співпраці з моменту підписання дистриб’юторської угоди. Протягом першого десятиліття обидві компанії досягли значних результатів завдяки вигідній співпраці та синергії. Ця продуктивна співпраця дозволила ASBIS географічно розширити портфоліо Micron, збільшивши охоплення з 10 до 25 країн. У 2024 році ASBIS розширила дистрибуцію Micron до африканського регіону.

«Я дуже радий відсвяткувати 10 років плідної співпраці з Micron Technology. Наш спільний шлях був відзначений інноваціями, довірою та спільним успіхом. Бажаємо ще багато років ефективного партнерства», – прокоментував Едуардс Лаздіньш, менеджер з розвитку бізнесу (Memory) ASBIS

Про Micron

Micron Technology, Inc. (NASDAQ: MU) є світовим лідером передових напівпровідникових систем. Широке портфоліо високопродуктивних технологій пам’яті Micron, включаючи DRAM, NAND і NOR Flash, є основою для твердотільних накопичувачів, модулів, багатокристальних корпусів та інших системних рішень. Завдяки більш ніж 35-річному лідерству в області технологій, рішення Micron для пам’яті дозволяють створювати найінноваційніші у світі обчислювальні, споживчі, корпоративні системи зберігання, мережеві, мобільні, вбудовані та автомобільні програми. Щоб дізнатися більше про Micron Technology, Inc., відвідайте www.micron.com.