Supermicro впроваджує передові можливості штучного інтелекту в периферійні обчислення

Supermicro забезпечує розширені можливості штучного інтелекту для передових обчислювальних середовищ за допомогою нового портфоліо провідних у галузі систем.

Supermicro розширює свій портфель рішень зі штучного інтелекту, дозволяючи клієнтам використовувати потужність та можливості ШІ для периферійних обчислень, таких як громадські простори, роздрібні магазини або промислова інфраструктура. Використання серверів Supermicro, оптимізованих для застосувань, з графічними процесорами NVIDIA, полегшує налаштування попередньо навчених моделей та розгортання рішень інференції ШІ, де генеруються дані, що покращує час відгуку та прийняття рішень.

«Supermicro має найширший портфель рішень Edge AI, які можуть підтримувати попередньо навчені моделі для краєвих середовищ наших клієнтів», – сказав Чарльз Лян, президент та генеральний директор Supermicro. «Сервер Supermicro Hyper-E, на базі двохпроцесорних систем Intel® Xeon® 5-го покоління, може підтримувати до трьох графічних процесорів NVIDIA H100 Tensor Core, що забезпечує неперевершену продуктивність для Edge AI. З об’ємом пам’яті до 8 ТБ в цих серверах ми привносимо потужність обробки даних центру обробки даних в розташування на периферії. Supermicro продовжує надавати оптимізовані рішення для підприємств, які будують конкурентну перевагу, обробляючи дані ШІ в своїх периферійних розташуваннях».

Завдяки цим розширенням серверів користувачам більше не потрібно відправляти дані назад до хмари для обробки, лише щоб потім отримати інформацію назад на периферію, де вона потрібна. Тепер клієнти можуть використовувати попередньо навчені великі мовні моделі (LLM), оптимізовані для продуктивності та доступні з NVIDIA AI Enterprise в своїх розташуваннях на краю, де дані необхідні для точного прийняття рішень в реальному часі біля місця виникнення даних.

«Підприємства різних галузей, включаючи охорону здоров’я, роздрібну торгівлю, виробництво та автомобільну промисловість, все більше зацікавлені в використанні ШІ на периферії», – сказав Кевін Коннорс, віце-президент партнерських альянсів у NVIDIA. «Нові сертифіковані системи Supermicro NVIDIA, які працюють на платформі NVIDIA AI, розроблені для надання найпродуктивнішої інфраструктури прискореної обчислювальної системи, а також програмного забезпечення NVIDIA AI Enterprise для обробки робочих навантажень ШІ на периферії».

Наприклад, сервер Hyper-E від Supermicro, модель SYS-221HE, оптимізований для навчання та інференції на периферії і підтримує двохпроцесорні системи Intel® Xeon® в короткій системі з переднім введенням/виведенням. Система може вміщувати до 3 подвійних графічних процесорів NVIDIA Tensor Core, включаючи моделі NVIDIA H100, A10, L40S, A40 та A2. Ці графічні процесори надають серверу Hyper-E від Supermicro достатню обчислювальну потужність для обробки робочих навантажень ШІ в периферійних середовищах, де збираються, аналізуються та зберігаються дані. Сервер Supermicro SYS-221HE доступний з передніми або задніми опціями обслуговування, що дозволяє встановлювати його в різних середовищах. Як приклад потужності та гнучкості сервера Hyper-E від Supermicro, партнери, такі як Eviden, створюють рішення Edge AI, які покращують взаємодію з клієнтами під час покупок у традиційних роздрібних магазинах.

Сервери Supermicro на краю також включають.

  1. Supermicro SYS-621C-TN12R (CloudDC) – це все в одному рішення для хмарних дата-центрів. Ця компактна система 2U підтримує до двох подвійних графічних процесорів у корпусі розміром 25,5 дюйма і має від 4 до 12 дискових бей SATA/SAS з опціональною підтримкою NVMe.
  2. Supermicro SYS-111E-FWTR – високощільна 1U система з процесором Intel Xeon 5-го покоління та двома слотами PCIe 5.0 x16 FHFL. Вона ідеально підходить для широкого спектра мережевих та Edge застосувань.
  3. Supermicro SYS-E403-13E – компактна система, яка надає продуктивність центру обробки даних в форм-факторі ПК. Вона має процесор Intel Xeon 5-го покоління та може вміщувати до трьох графічних процесорів NVIDIA. Цей компактний сервер можна розгорнути в обмежених просторах, таких як вбудований шафа або портативний пристрій.
  4. Supermicro SYS-211E-FRN2T – ультракоротка система з глибиною 300 мм, спеціально розроблена для Edge. Вона має процесор Intel Xeon 5-го покоління і доступна з опціями живлення від мережі змінного або постійного струму.
  5. SuperEdge система (SYS-211SE-31D/A) – багатонодова система з трьома незалежними вузлами, кожен з процесором Intel Xeon 5-го покоління, трьома слотами PCIe 5.0 x16 і до 2 ТБ пам’яті DDR5. Ця система 2U також має передній ввід/вивід та широкий діапазон робочих температур, і її коротка глибина дозволяє використовувати її за межами центру обробки даних.
  6. Supermicro SYS-E300-13AD – компактний сервер для Інтернету речей з процесором Intel Core 13-го покоління. Він має розмір всього 265×226 мм і є найменшою системою, яка може вмістити графічний процесор NVIDIA. Цей сервер ідеально підходить для розподілених можливостей ШІ на краю.

Ваша запити на обладнання Supermicro та Graid Technology надсилайте на адресу: supermicro@asbis.ua.