Музика та відпочинок: добірка гаджетів від Canyon, яка точно стане у пригоді

Літо вже вступило у свої права, а це значить, що ви, напевно, думаєте про відпустку або плануєте її. Так, у теперішніх умовах про це складно думати, але відпочивати треба, бо саме це дає сили працювати далі та донатити.

Мало який сучасний відпочинок, тим паче літній, обходиться без гаджетів. Особливо влітку, коли на природі можна увімкнути музику через колонку або в навушниках, якщо раптом ніхто не захоче розділити з вами настрій чи улюблений трек.

  У партнерському проєкті на ITC.UA та MC.today за участі бренду Canyon ми підготували цікаву добірку корисних гаджетів, які зроблять ваш літній відпочинок яскравішим, веселішим та однозначно музичнішим.

  На що варто звернути увагу? 

    • Влаштувати вечірку просто неба буде актуально саме із колонкою Canyon OnFun 5 , бо вона достатньо гучна, але не занадто, а її яскраве RGB-підсвічування задасть відповідний настрій і тон. Завдяки роз’єму 6,3 мм для входу мікрофона або для підключення гітари ваш відпочинок просто неба перетворити на живий виступ протягом 4 годин роботи колонки.
    • Якщо ви не прихильник гучного відпочинку просто неба, але полюбляєте слухати музику будь-де і за будь-яких умов, портативна колонка Canyon OnMove 15 – це ваш варіант. Із потужністю 40 Вт, яскравим RGB-підсвічування, 3-режимним еквалайзером та захистом від вологи за стандартом IPX6, колонка стане ідеальним супутником на відпочинку не тільки на природі, а й, наприклад, біля моря, озера, річки чи басейну. 
    • Відпочинок – це  не лише горизонтальне положення. Люди вибирають активний відпочинок, походи в гори, мандри Україною тощо. Для усього цього підійде бездротова гарнітура Canyon OnGo 10 ANC. Вона ідеально підходить для музики та дзвінків завдяки чотирьом мікрофонам, функції активного шумозаглушення та енергоефективного Bluetooth 5.3, що забезпечує надійний зв’язок. Модель представлена у чотирьох кольорах, а отже кожен зможе собі підібрати колір під стиль життя.
    • А для поціновувачів якісного звуку, щоб нічого не заважало слухати музику чи спілкуватися телефоном в шумній обстановці, варто придивитися до бездротової гарнітури Canyon OnRiff 10 ANC. Ця модель має якісне пасивне шумозаглушення, але також оснащена функцією активного шумопоглинання ANC, що дозволяє відмежовувати себе від оточення, якщо це потрібно. Має можливість підключення до двох пристроїв одночасно, наприклад до смартфону та ноутбуку. А Bluetooth 5.3 дозволить працювати гарнітурі впродовж 25 годин на одному заряді.

    Нехай це літо стане насиченим на радісні миті та незабутні враження. А про супутників для найрізноманітнішого відпочинку попіклується бренд Canyon.

    Повну статтю читайте на сайтах ITC.UA та MC.today.