Трансформуйте і покращуйте мережеві рішення за допомогою продуктів Intel® Ethernet серії 800

Скористайтеся винятковою можливістю, яка переверне Ваше уявлення про ефективність і продуктивність мереж – продукти Intel Ethernet серії 800. Їх використання обов’язково задовольнить зростаючі потреби у високопродуктивних мережевих рішеннях.

Переваги продуктів Intel® Ethernet серії 800.

  • Неперевершена швидкість. Насолоджуйтеся блискавичною передачею даних на швидкостях 10/25, 50 і 100 Гбіт/с, забезпечуючи готовність мереж ваших клієнтів до виконання найскладніших завдань.
  • Гнучка інтеграція. Завдяки таким опціям, як PCIe і OCP NIC 3.0, серія 800 ідеально вписується в різні мережеві середовища.
  • Максимальна сумісність з операційними системами. Широка підтримка різних операційних систем гарантує плавний перехід і легке впровадження для ваших клієнтів.
  • Опція Application Device Queues (ADQ). Значно підвищує швидкість відгуку і пропускну здатність додатків, забезпечуючи значну перевагу в управлінні високопріоритетним мережевим трафіком.
  • Розширена підтримка RDMA. Завдяки підтримці як iWARP, так і RoCE v2, серія 800 сприяє швидкому та ефективному переміщенню даних, підвищуючи ефективність зберігання та роботи дата-центрів.
  • Опція Dynamic Device Personalization (DDP). Підлаштовує обробку пакетів під конкретні протоколи, оптимізуючи ефективність і зменшуючи навантаження на процесор, що є життєво важливим для сучасних центрів обробки даних.

Продукти Intel Ethernet серії 800 розроблені з урахуванням жорстких вимог сучасних центрів обробки даних і забезпечують не лише швидкість, але й неперевершену надійність і точність.

Мінімізуючи джиттер і максимізуючи пропускну здатність, адаптери та контролери серії 800 дозволяють одночасно працювати більшій кількості серверів, підтримуючи більшу кількість кінцевих користувачів в існуючій інфраструктурі.

Ця надійна технологія забезпечить значну конкурентну перевагу, гарантуючи, що ваша мережева інфраструктура буде надійною, ефективною та готовою до майбутніх викликів.

Ознайомтеся з повним асортиментом продуктів Intel Ethernet серії 800, доступних для придбання, на нашому B2B порталі.