Компанія Prestigio поступово розширює лінійку павербанків

Prestigio розширює лінійку графенових павербанків

Потужні зовнішні акумулятори Graphene PD Watch Edition і Graphene PD PRO Watch Edition швидко відновлять запас енергії не тільки Apple Watch, iPhone і AirPods – вони сумісні з усіма пристроями, що підтримують сучасний стандарт бездротової зарядки Qi, такими як смарт годинник, бездротові навушники, смартфони, й іншими мобільними пристроями.

Ба більше, Graphene PD Watch Edition і Graphene PD PRO Watch Edition здатні заряджати п'ять гаджетів одночасно. А все завдяки графену – революційному матеріалу, який захищає пристрій від перегріву і продовжує термін його служби. Graphene PD Watch Edition має ємність 10 000 мАг, а Graphene PD PRO Watch Edition – 20 000 мАг. Цього цілком достатньо, наприклад, для трьох або шести повних зарядок телефону відповідно.

Потужності графенового павербанка Graphene PD PRO Watch Edition вистачить і для заряду ноутбуків до 45 Вт. Сам процес зарядки здійснюється через роз'єм Type-C, який, на відміну від інших портів USB, можна з успіхом використовувати для швидкісної зарядки. Type-C є стандартним роз'ємом для ноутбуків нового покоління. Це означає, що Graphene PD PRO Watch Edition упорається також із зарядом акумулятора MacBook Air.

Спеціальний LED-екран, яким оснащені графенові павербанки, попередить про необхідність зарядити сам пристрій. Для повної зарядки Graphene PD PRO Watch Edition буде потрібно 110 хвилин, а для зарядки Graphene PD Watch Edition — 50 хвилин. Павербанки підтримують функцію наскрізної зарядки, тобто можуть заряджатися самі, одночасно заряджаючи інші пристрої бездротовим способом, не перегріваючись.

Незважаючи на значні функціональні можливості, Graphene PD Watch Edition і Graphene PD PRO Watch Edition досить лаконічні, що припаде до душі поціновувачам елегантного дизайну. Зарядні пристрої в корпусі з алюмінію і загартованого скла, які комплектуються чорним чохлом з натуральної шкіри, можна завжди взяти з собою. І вони всюди матимуть стильний вигляд.

У комплекті з павербанками йде потужний зарядний пристрій з адаптерами для електромереж США, Китаю, Європи і Великої Британії. Усе для максимальної зручності користувачів з різних куточків світу.

Graphene PD Watch Edition і Graphene PD PRO Watch Edition – інноваційні пристрої для швидкої і безпечної зарядки гаджетів відповідно до міжнародних стандартів.

Продукція буде доступна для придбання з квітня 2021 року.

Вартість Graphene PD Watch Edition складе 2 299 гривень.

Вартість Graphene PD PRO Watch Edition складе 2 899 гривень.

Офіційним дистриб'ютором продукції бренду Prestigio є компанія АСБІС-Україна.

 

Довідка

Про Prestigio:

Міжнародний бренд Prestigio більше 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, та за роки існування було реалізовано понад 25 мільйонів пристроїв.

В асортименті бренда розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу та освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом "The art of hi-tech ', де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам та сучасним технологіям.

Бренд Prestigio належить компанії ASBISC Enterprises Plc. – одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід та Африку.

Компанія АСБІС-Україна:

Один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua