Під час відновлення після пандемії COVID-19 кожна компанія має одночасно залучати клієнтів до своїх точок продажів і надавати комфортні та безпечні умови для всіх оточуючих у період спалахів коронавірусу

Prestigio Digital Signage Санітайзер

Очевидно, що пандемія не мине безслідно, і в майбутньому люди будуть і надалі з обережністю ставитися до свого здоров'я. Тому рішення Prestigio IDS Hand Sanitizer буде актуальним ще впродовж тривалого часу.

Особливість пристрою полягає у вбудованому автоматичному дозаторі дезинфікуючого засобу ємністю 3 л, а також у наявності датчика температури тіла з можливістю вимірювання температури на відстані до 0,5 м і відображенням інформації на екрані. На підвищення температури пристрій реагує звуковим сигналом, тому загроза точно не залишиться непоміченою. Усе це дає змогу контролювати стан здоров'я оточуючих і гарантувати їхню безпеку.

При цьому IDS Hand Sanitizer має всі функції і переваги традиційних пристроїв Digital Signage.

Яскравий і чіткий FHD дисплей 21,5"дозволяє транслювати соковитий статичний або динамічний контент, промо-акції і будь-яку іншу інформацію, а вбудовані динаміки додадуть звукові ефекти і зроблять ваші рекламні кампанії ще реалістичнішими.

Інтегрований ПК на базі Android 7.1 дозволяє використовувати пристрій у сукупності зі спеціалізованим ПО Prestigio-Addreality, що дає змогу створювати, налаштовувати і керувати рекламними кампаніями віддалено на кількох пристроях у режимі реального часу. А наявність вбудованої фронтальної камери 2MP на пристрої дозволяє налаштовувати навіть таргетовані рекламні кампанії для різних цільових груп і збирати аналітику по аудиторіях.

Металевий корпус і дисплей із загартованим склом 3 мм стійкий до пошкоджень і дозволяє використовувати пристрій у будь-якому приміщенні. Prestigio IDS Hand Sanitizer поставляється в комплекті з регульованим за висотою стендом. Це означає, що його можна з легкістю вписати в будь-який інтер'єр, розмістивши на стіні або встановивши в ролі окремого рішення.

Знайомте клієнтів з вашою компанією, показуйте останні рекламні ролики або поточні рекламні акції, запускайте корпоративні відео, одночасно піклуючись про здоров'я ваших відвідувачів або співробітників за допомогою Prestigio IDS Hand Sanitizer.

Офіційним дистриб’ютором продукції бренду Prestigio є компанія АСБІС-Україна.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород. У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.
Більше інформації: http://www.asbis.ua

Міжнародний бренд Prestigio понад 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція Prestigio – телевізори, планшети, ноутбуки, мобільні телефони, відеореєстратори, навігатори, а також мультиборди, інтерактивні дисплеї, електронні цінники і технології на базі RFID – успішно продаються в 30 країнах світу. 2019 року під брендом Prestigio на ринку з'явилися також такі продукти, як унікальна клавіатура-тачпад Сlick&Touch, зарядна станція для пристроїв Apple та «розумні» колонки з голосовим помічником. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють у 15 країнах, включно з СНД, Європою, Близьким Сходом та Африкою.
Сайт компанії в Україні: https://prestigio.ua