Ми раді повідомити про офіційне спонсорство турніру CEE Champions 2023 CS2. Цю подію організовує eSuba

Lorgar стає офіційним спонсором CEE Champions 2023 – Streamers Edition, турніру з кіберспорту CS2

Турнір CEE Champions 2023 обіцяє стати запеклим змаганням, в якому візьмуть участь найкращі гравці кіберспорту з усієї Центральної та Східної Європи. Зокрема, команда SLAXER представлятиме Україну, змагаючись із командами з Чехії, Угорщини, Румунії, Словаччини та Болгарії. Турнір розпочинається з етапу драфту, на початку листопада. Далі буде етап підготовки. Та, нарешті, завершальний основний етап ігор відбудеться з 3 по 6 грудня.

Команди-учасники:

  • Чехія: команда ITSTEREZ
  • Болгарія: команда NIKU
  • Угорщина: команда PIERCE
  • Румунія: команда JAXITV
  • Словаччина: команда REDY
  • Україна: команда SLAXER

Ми запрошуємо всіх українських ентузіастів кіберспорту вболівати за команду SLAXER, яка прагне повернути додому титул чемпіона! Продемонструйте свою підтримку та станьте частиною захоплюючого дійства, яке може запропонувати лише Турнір чемпіонів CEE.

Окрім цього, змагання передбачає високі ставки. Lorgar із задоволенням представляє «The Great Lorgar Giveaway» – прекрасну можливість виграти низку неймовірних нагород, у тому числі найкраще ігрове обладнання від Lorgar, а також десятки призів від інших партнерів.

Спонсорство Lorgar є свідченням його непохитної відданості ігровій спільноті та, зокрема, спільноті CS2. Бренд продовжуватиме підтримувати важливі події, щоб підкреслити талант і пристрасть на арені кіберспорту.