Офіційний дистриб’ютор торгової марки Logitech - компанія АСБІС-Україна представляє новітнє рішення

В Україні стартує продаж веб-камер Logitech StreamCam

У квітні стартує продаж Logitech StreamCam – унікального пристрою, що дозволяє створювати довершений інформаційний вміст і ділитися ним з усім світом поза відстанню та кордонами.
 

Logitech StreamCam розроблена спеціально із врахуванням вимог стрімерів та розробників контенту. Веб-камера підтримує трансляцію відео з роздільною здатністю 1080p і частотою 60 кадрів на секунду, має порт USB-C для з’єднання з іншими пристроями й численні варіанти кріплення для зручності. Виняткові можливості StreamCam можна розширити за рахунок застосунку Logitech Capture, що дає доступ до таких опцій, як автоматизоване налаштування витримки, вирівнювання кадру й стабілізація зображення. Таке поєднання є бездоганним для організації прямої трансляції на YouTube, Facebook, Twitch, Instagram та інших віртуальних майданчиках.

«Ми живемо в особливий час, який сприяє підвищенню технічної компетентності, творчому самовираженню та самовдосконаленню. Інноваційне рішення Logitech для потокової трансляції відео з дому – незамінний інструмент, який допоможе не тільки залишатися проактивним у соціумі, а й використати цей шанс для самореалізації як митець або фахівець. Завдяки StreamCam українці зможуть долучитися до тренду якісного стрімінгу нового рівня, щоб ділитися своїми професійними здобутками, популяризувати хобі, передавати секрети майстерності іншим людям по всій планеті», прокоментувала Анастасія Макова, центральний маркетинг менеджер ТМ «Logitech» у АСБІС.

Веб-камера LogitechStreamCam вже в наявності на складі АСБІС-Україна. Для замовлення звертайтесь, будь-ласка до наших партнерів або за е-mail vc@asbis.ua.

Офіційним дистриб'ютором продукції Logitech в Україні є компанія АСБІС-Україна – один з найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень.

# # #

Про компанію Logitech

Компанія Logitech розробляє продукти, які надають користувачам можливість легко і просто поринути у цифровий світ розваг. Ще понад 30 років тому пристрої Logitech були покликані об’єднувати людей завдяки цифровим технологіям. Сьогодні ж компанія створює продукти, які дозволяють повністю насолодитися масою аудіо- та відео розваг, іграми, спілкуванням у соціальних мережах та передачею даних через інтернет. Швейцарська відкрита акціонерна компанія  Logitech International, заснована у 1981 році, котується на Швейцарській фондовій біржі (LOGN) та на біржі Nasdaq (LOGI) у США.

Приєднуйтесь до Logitech на logitech.com, у блозі компанії та у @Logitech.

# # #

Про компанію ASBIS 

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua