Українська прем'єра на платформі INTEL®NUC: EVEREST SMART 7000 – суперпотужний і компактний ПК

В Україні презентували високопродуктивний ПК Everest Smart 7000 в ультракомпактному форм-факторі, який стане універсальним рішенням для роботи та цифрових розваг.

Для збірки цієї моделі ПК використали Intel® NUC Extreme kit із розширеними можливостями комплектування та продуманішою системою охолодження, яку ASBIS-Україна поставила на замовлення GigaFactoryPC.

Завдяки особливостям конструкції в модулі Intel® установлені два осьових вентилятори, які забезпечують потужний потік повітря. Таке рішення дає змогу комп’ютеру обробляти безмежні обсяги інформації та максимально швидко завантажувати програми, не нагріваючись.

Основою Everest Smart 7000 є обчислювальний елемент Intel® NUC 9 Extreme Compute Element – NUC9i7QNB. Призначений для високопродуктивних збірок, модуль у комплексі з повноформатною відеокартою nVidia GeForce RTX 3060 TIлегко впорається з будь-якими завданнями.

Завдяки компактності платформи Intel® NUC у корпус комп’ютера вдалося інтегрувати потужний графічний прискорювач ASUS TUF 3060Tі з трьома кулерами. Окрім того, ПК оснащений новим процесором Intel® Core i7, який забезпечує істотне збільшення продуктивності. Водночас ця модель ПК характерна скромними запитами до живлення і мало нагрівається, що критично важливо для маленького корпусу.

Найкращі сучасні ігри, фільми, музика, інтернет, відеочати, віддалена робота – будь-яке завдання йому до снаги. Everest Smart 7000 забезпечує швидке завантаження програм, оброблення великої кількості інформації без затримок, безпроблемне встановлення професійних застосунків, надійний захист даних завдяки якісному комплектуванню від провідних світових виробників.

Основні переваги комп'ютера Everest Smart:

  • висока продуктивність;
  • збалансована конфігурація;
  • тиха робота;
  • актуальні порти введення/виведення;
  • лаконічний і компактний дизайн.

Беззаперечною перевагою модульного комп’ютера є наявність вбудованого Intel® Wi-Fi 6, Bluetooth v5.1 і двох портів Thunderbolt. Завдяки цьому в Everest Smart 7000, як і в високопродуктивному mid-tower ПК є можливість під’єднати будь-яку периферію (монітори, usb-пристрої, аудіо), використовуючи безліч інтерфейсів.

Everest Smart 7000 – це винятковий продукт, у якому застосовано платформу Intel® NUC Extreme kit, оснащену потужним процесором. Попри свою мобільність, ця платформа здатна обробляти великі обсяги інформації та бездоганно впорається навіть з найвимогливішими сучасними іграми. 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень, надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить у міжнародний холдинг з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7 000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.Більше інформації: www.asbis.ua

Intel Corporation – американська технологічна компанія, провідний виробник електронних пристроїв та комп'ютерних компонентів, включаючи мікропроцесори та набори системної логіки (чіпсети). Корпорація є винахідником мікропроцесорів серії x86, якими оснащено більшість персональних комп'ютерів на планеті, і є другим за величиною світовим виробником напівпровідникових чіпів. Офіційний сайт: www.intel.com 

GigaFactoryPC – компанія, яка спеціалізується на комп'ютерах для комерційного і державного сектору, а також кінцевих споживачів.Вона надає особливо важливий у сучасному світі бізнес-інструмент для компаній, приватних підприємців, які працюють з дому, або корпорацій з мільйонним доходом. Компанія має широкий асортимент від персональних до спеціалізованих комп'ютерів для вирішення будь-яких завдань. GigaFactoryPC – це ігрові ПК, для майнінгу, кастомні, тонкі клієнти, моноблоки, десктопи або високопродуктивні спеціалізовані робочі станції для 3D моделювання, рендерингу і т.д. Індустріальні, захищені і вбудовані комп'ютери. А також серверне обладнання – Rack, Blade, Tower і обчислювальні комплекси для систем емуляторів і тренажерів. Докладніше: https://gigafactorypc.com