Міжнародна компанія Prestigio розширює лінійку бездротових зарядних станцій і представляє функціональну ReVolt A7. Пристрій розрахований на зарядку трьох девайсів одночасно і зможе поповнити енергозапаси найсучасніших смартфонів.

Prestigio ReVolt A7: зарядить три гаджета одночасно

Купити ONLINE

ReVolt A7

 

У сучасному темпі життя важливо швидко і без особливих зусиль заряджати гаджети: смартфони, навушники, годинник, при цьому не возитися з проводами, зарядними блоками і пошуком розеток. Prestigio пропонує вирішення проблеми за допомогою ReVolt A7 – бездротової зарядної станції, яка заряджає до трьох девайсів одночасно.

За допомогою одного пристрою можна поповнити запаси акумуляторів iPhone, Apple Watch і AirPods. Зарядна станція Prestigio сумісна не тільки з технікою компанії Apple, але також підходить до всіх пристроїв, які підтримують бездротову зарядку по стандарту Qi.

ReVolt A7 оптимізує простір в будинку або офісі, позбавляючи від зайвих дротів і від пошуку вільних розеток. Повнота заряду девайса визначається за допомогою LED-індикатора. Процес зарядки може проходити навіть через чохол, товщина якого не перевищує 4 мм. Додатковою функцією зарядної станції є можливість одночасного заряду двох смартфонів.

Зарядна станція Prestigio зручна у використанні. Смартфон на ній можна розмістити як горизонтально, так і вертикально. Це дозволить під час зарядки акумулятора не відриватися від перегляду відео або відеодзвінка.

Завдяки стильному дизайну, функціональності і відсутності дротів, ReVolt A7 стане незамінним помічником вдома і в офісі для тих, хто цінує свій час і комфорт.

Prestigio ReVolt A7 уже у продажу з 2021 року.

Довідка

Про Prestigio

Міжнародний бренд Prestigio більше 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, та за роки існування було реалізовано понад 25 мільйонів пристроїв.В асортименті бренда розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу та освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом "The art of hi-tech ', де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам та сучасним технологіям.Бренд Prestigio належить компанії ASBISC Enterprises Plc. – одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід та Африку.

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.
У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.
Більше інформації: http://www.asbis.ua