Prestigio розширює лінійку бездротових зарядних станцій. Компанія анонсувала запуск на ринок нової моделі – ReVolt A9

Prestigio випустила бездротову зарядну станцію для користувачів Samsung і інших Android пристроїв

Prestigio ReVolt A9 повністю сумісна з девайсами Samsung і всіма пристроями що підтримують стандарт бездротової зарядки Qi. Конструкція зарядної станції продумана до дрібниць. Крім індуктивної площини для смартфона, тут є спеціальний модуль для зарядки бездротових навушників і вбудована зарядка для розумного годинника Galaxy Watch. Всі три портативних пристрої можна заряджати одночасно. Достатньою потужністю їх забезпечує 18 Вт адаптер, який йде в комплекті з зарядним пристроєм.

Бездротова технологія, яка використовується в зарядному пристрої, дозволяє почати процес зарядки, просто розмістивши девайси на поверхні станції. Площини для зарядки кожного гаджета мають потужність: 10 Вт для телефону, 5 Вт для навушників і 2,5 Вт для годин. Про статус заряду кожного гаджета просигналізує вбудовані LED-індикатори.

ReVolt A9 підтримує як вертикальну, так і горизонтальну зарядку, тому не обов'язково переривати перегляд відео в разі, якщо смартфон практично розрядився.

Нова док-станція від компанії Prestigio компактна і зручна у використанні. Мінімалістичний зарядний пристрій в корпусі з металу і загартованого скла не займе багато місця і буде стильно виглядати як в офісному інтер'єрі, так і в домашній обстановці.

Prestigio ReVolt A9 це оптимальне рішення для тих, хто цінує сучасний дизайн і комфорт.

Продукція буде доступна для придбання з червня 2021 року.

Вартість Prestigio ReVolt A9 на момент запуску становить 1 999 гривень

Офіційним дистриб'ютором продукції бренду Prestigio є компанія АСБІС-Україна

Довідка

Про Prestigio

Міжнародний бренд Prestigio більше 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, та за роки існування було реалізовано понад 25 мільйонів пристроїв.
В асортименті бренда розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу та освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом "The art of hi-tech ', де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам та сучасним технологіям.
Бренд Prestigio належить компанії ASBISC Enterprises Plc. – одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід та Африку.

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.
У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua