Національний мобільний оператор виділив 5 000 сім-карт формату e-sim з пільговим доступом до мобільного інтернету на рік для учнів шкіл

КИЇВСТАР ПІДТРИМУЄ УКРАЇНСЬКИХ ШКОЛЯРІВ ТА ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРОЄКТУ МІЖНАРОДНОЇ КОМПАНІЇ ASBISc ENTERPRISES PLC

28 березня 2023 року партнером проєкту «5000 Apple iPad для українських школярів» став національний мобільний оператор Київстар. Нагадаємо про те, що проєкт реалізовано в межах соціально-гуманітарної ініціативи міжнародної компанії ASBISc ENTERPRISES PLC. На сьогодні, допомогу вже отримали заклади освіти в Київській, Чернігівській, Харківській та Миколаївській областях. Всього 20-ть закладів освіти

«В умовах повномасштабного вторгнення ми системно допомагаємо державі долати виклики війни. Київстар вже інвестував 300 млн грн для відновлення цифрової інфраструктури і  системно підтримує своїх абонентів та суспільство послугами та благодійними внесками. Зокрема, на платформі Київстар ТБ ми надали доступ до Всеукраїнської школи онлайн та освітнього контенту, який вже переглянули 88 тис. унікальних абонентів. Ми продовжуємо підтримувати українців й долучаємось та продовжуємо створювати проєкти, важливі для суспільства», –  говорить Олександр Комаров, СЕО Київстар.

У кожному тарифі Київстар діє безкоштовна послуга «Знання без меж», завдяки якій без плати за трафік можна використовувати додатки для навчання. Серед них – Всеукраїнська школа онлайн, Wkipedia, Coursera, Prometheus, Zoom, Google classroom та ін. 

В рамках проєкту учні та вчителі 20 шкіл, отримали 5 000 Apple iPad із сім-картками Київстар. За умов тарифу протягом року щомісяця нараховується пакет послуг з 20 Гб мобільного інтеренту, щоб діти могли навчатися онлайн. Цього обʼєму послуг вистачить на місяць активного користування додатками для навчання та щоденного відвідування онлайн уроків. Тарифний пакет був створений спеціально для цієї соціально-важливої ініціативи. 

«В умовах повномасштабної війни перед сферою освіти стоїть багато викликів. Один із них — навчання онлайн. Зараз у такому форматі навчаються 1,5 млн дітей. Щоб це було ефективніше, діти та вчителі насамперед повинні мати техніку та інтернет. Мінцифра вже забезпечила 2000 шкіл та дитсадків швидкісним інтернетом, а понад 3000 закладів освіти — Wi-Fi в укриттях. Ми допомогли отримати вчителям понад 60 000 ноутбуків, а учням — 5 000 планшетів. Вдячний нашим партнерам, які долучаються до таких ініціатив та роблять свій внесок у підтримку освіти»,зазначив Віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій — Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

Спонсором проєкту «5 000 Apple iPad для українських школярів» є міжнародна компанія ASBISc Enterprises PLC, а заклади освіти були обрані експертами Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

«На долю українських школярів випало багато випробувань, адже живуть вони в непростий час. Проте ми не можемо дозволити, щоб війна позбавила їх освіти й майбутнього, як зараз намагається позбавити дитинства, – говорить Віталій Мельниченко, директор ТОВ ПІІ “АСБІС-Україна” – Вдячний всім партнерам, які на сьогоднішній день, долучилися до важливої ініціативи. Завдяки їхній підтримці повністю або частково зруйновані школи отримали сучасні пристрої для навчання. На цьому не зупиняємось, оскільки такої допомоги потребують сотні шкіл, що повністю або частково зруйновані, адже кожна дитина має шанс на освіту, незважаючи на умови. Тому ми запрошуємо бізнес, взяти участь у цій ініціативі та долучатися до партнерства заради кращого майбутнього дітей та України».

Партнерами цього соціально-важливого проєкту також стали: Комітет Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство Освіти і Науки України та Громадська організація «СЕВЕН ФІЛДС».

«Наші діти живуть в епоху цифровізації, а ще, на жаль, кожен учень і учениця України – дитина війни. Важливо, щоб усі продовжували навчатися, мріяти та реалізовувати свої ідеї. Для цього потрібні сучасні ґаджети та якісний безперебійний інтернет. І я вкотре переконуюся, що добрі справи спільними зусиллями реалізлвувати набагато легше» – Міністр освіти і науки України, Оксен Лісовий.

Запрошуємо бізнес та бізнесменів долучитися до ініціативи
Дізнатися більше про проєкт: market@asbis.ua
Подарувати дітям можливість навчатися: apple@asbis.ua

Подаруймо дітям шанс на якісну освіту в Україні!
Разом до Перемоги!