Українські школярі 20-ти закладів освіти отримали 5 000 Apple iPad

ВЖЕ 5 000 ДІТЕЙ ОТРИМАЛИ APPLE IPAD ЗАДЛЯ МОЖЛИВОСТІ НАВЧАТИСЯ

Сьогодні, 24 березня 2023 року Міжнародна компанія ASBISc Enterprises PLC завершила процес передачі 5 000 Apple iPad в межах соціально-гуманітарного проєкту «5 000 Apple iPad для українських школярів». Сучасні пристрої отримали на свій баланс заклади освіти, що повністю або частково зруйновані внаслідок бойових дій. 

Нагадаємо, що проєкт стартував напередодні новорічних свят. 

Сучасні пристрої отримали учні Київської (10 шкіл), Чернігівської (2 школи), Харківської (4 школи), Миколаївської (4 школи) областей.

На передані навчальним закладам сучасні пристрої Apple iPad, встановлено повний комплект навчальних програм, затверджених МОН України. Це дозволить учасникам освітнього процесу отримувати сучасну та якісну освіту з будь-якого куточку України. А спеціально розроблене навчання для вчителів від сертифікованих тренерів Apple допоможе легко інтегрувати нове обладнання у навчальний процес.

Набір можливостей використання, керування та розширеного функціоналу Apple iPad сприяє розвитку якості освіти та дозволяє зекономити кошти на оновлення пристроїв протягом багатьох років.

 «Якісна, сучасна й безперервна освіта українських дітей – це запорука майбутнього нашої держави. Саме сьогоднішні школярі будуватимуть Україну як країну майбутнього після нашої Перемоги. На їхню долю випало багато випробувань, адже живуть вони в непростий час. Проте ми не можемо дозволити, щоб війна позбавила їх освіти й майбутнього, як зараз намагається позбавити дитинства, – говорить Віталій Мельниченко, директор ТОВ ПІІ “АСБІС-Україна” – Я вдячний всім партнерам, які вже долучилися до цього проєкту. Завдяки їхній підтримці, повністю або частково зруйновані школи отримали сучасні пристрої для навчання. Проте таких шкіл в Україні сотні. Учні кожної з них чекають на свій шанс отримати освіту. Тому ми запрошуємо бізнес та бізнесменів взяти участь у цій ініціативі та долучатися до партнерства заради кращого майбутнього дітей та України».

Apple iPad передано на баланс шкіл, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення Громадською організацією «СЕВЕН ФІЛДС».

Спонсором даного проєкту є Міжнародна компанія ASBISc Enterprises PLC.

Ми вдячні нашим партнерам за участь у проєкті: Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства Освіти і Науки України, Громадській організації «СЕВЕН ФІЛДС» 

Запрошуємо бізнеси та бізнесменів долучитися до цієї ініціативи.
Дізнатися більше про проєкт: market@asbis.ua
Подарувати дітям можливість навчатися: apple@asbis.ua 

Подаруймо дітям шанс на якісну освіту в Україні!
Разом до Перемоги!