Вже понад 4 000 планшетів отримали українські школярі

ПРОДОВЖУЄМО ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ДІТЕЙ МОЖЛИВІСТЮ НАВЧАТИСЯ ЗАВДЯКИ APPLE IPAD

Міжнародна компанія ASBISc Enterprises продовжує проєкт на підтримку освітнього процесу учнів шкіл, зруйнованих внаслідок бойових дій.

Нагадаємо, що напередодні новорічних свят, стартував масштабний партнерський соціально-гуманітарний проєкт «5 000 iPad для українських школярів».

На сьогодні, вже понад 4 000 планшетів отримали школярі, шкільне життя яких докорінно змінилось з початку повномасштабного вторгнення.

Сучасні пристрої отримали учні Київської(4 школи), Чернігівської(2 школи), Харківської(4 школи), Миколаївської(4 школи) областей.

Набір можливостей використання, керування та розширеного функціоналу Apple iPad сприяє розвитку якості освіти та дозволяє зекономити кошти на оновлення пристроїв протягом багатьох років.

«Діти – це майбутнє країни. На жаль, війна докорінно змінила їх життя. Сотні українських шкіл були зруйновані. Онлайн навчання був єдиний вихід, щоб відновити його. Але не всі діти мають пристрої для такого формату навчання. Тому виникла ідея долучитися до розбудови державної освіти завдяки передачі 5 000 iPad для школярів. Тепер у них є можливість не тільки навчатися, а й розвиватися. Дякуємо нашим партнерам за їх незмінну підтримку у цьому проєкті»Віталій Мельниченко, Директор ТОВ ПІІ «АСБІС-УКРАЇНА».

Apple iPad передано на баланс шкіл, що постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення Громадською організацією «СЕВЕН ФІЛДС».

Спонсором даного проєкту є Міжнародна компанія ASBISc Enterprises PLC.

Ми вдячні нашим партнерам за участь у проєкті: Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства Освіти і Науки України, Громадській організації «СЕВЕН ФІЛДС» 

Запрошуємо бізнеси та бізнесменів долучитися до цієї ініціативи.

Дізнатися більше про проєкт: market@asbis.ua

Подарувати дітям можливість навчатися: apple@asbis.ua 

 

Подаруймо дітям шанс на якісну освіту в Україні!

Разом до Перемоги!