Новинка від Prestigio - смарт-клавіатура другого покоління Click&Touch 2 - отримала нагороду премії Red Dot Award: Product Design в номінації «Комп'ютерні та інформаційні технології»

Смарт-клавіатура Prestigio Click&Touch 2 завоювала нагороду Red Dot Award: Product Design 2021

Prestigio продовжує створювати продукти, гідні міжнародного визнання. Новий мультимедійний пристрій Prestigio Click&Touch 2, розроблений на базі технології TouchOnKeysTM компанії Clevetura, завоювало нагороду престижної премії Red Dot Award.

Prestigio Click&Touch 2 поєднує в собі клавіатуру з фізичними кнопками та сенсорними слайдерами, тачпад і комп'ютерну мишу, а також може підключатися до будь-яких пристроїв: планшету, смартфону, ПК, смарт-ТВ, ігрової консолі й інтерактивної панелі. Це друге покоління мультимедійної клавіатури; представник першого покоління також був відзначений нагородами Red Dot Design Awards 2020 року, причому відразу в 4 номінаціях.

«За рік ми поповнили сімейство продуктів на базі технології TouchOnKeysTM новим пристроєм – ще більш тонким, автономним, функціональним. Дану технологію ми бачимо дуже перспективною та плануємо її впровадження в інші продуктові групи. Зокрема, зараз ми активно працюємо над створенням ноутбука на базі TouchOnKeysTM, а також серії клавіатур», – зазначає CEO АСБІС Сергій Костевич.

Технологія TouchOnKeysTM дозволяє доповнити традиційну клавіатуру функціями тачпада. Зараз управління жестами, яке раніше велося на сенсорній панелі, можна здійснювати відразу на поверхні клавіатури: скролити, переміщати курсор, набирати текст, – причому система сама розпізнає дії користувача та автоматично перемикається між режимом клавіатури й тачпада.

«Технологія TouchOnKeysTM не стоїть на місці, і ми продовжуємо її вдосконалювати, – розповідає співзасновник Clevetura LLC Михайло Крупенков. – На даний час ми працюємо над підсвічуванням, підвищеною чутливістю сенсорної функції та іншими корисними поліпшеннями».

Щорічно в премії Red Dot Award: Product Design беруть участь тисячі заявок від дизайнерів та брендів з усього світу. Міжнародне журі оцінює дизайн представлених продуктів у поєднанні з функціональністю, зручністю використання, ергономікою. Важливими є такі параметри як інтуїтивно зрозуміле управління, поєднання матеріалів, інноваційний підхід, тактильні якості. За усіма цими критеріями Prestigio Click&Touch 2 виявився кращим продуктом в номінації «Комп'ютерні та інформаційні технології».

В Prestigio Click&Touch 2 враховано відгуки та побажання від користувачів клавіатури першого покоління. У результаті маємо концептуально новий продукт, орієнтований на продуктивну роботу з ПК, планшетами, моноблоками. Так, в Click&Touch 2 додано фізичні кнопки, завдяки яким стало зручніше виділяти й перетягувати текст і об'єкти без використання миші. Також продукт відрізняється більш потужною батареєю для безперервної роботи протягом цілого дня. Став більш точним сенсорний відгук, а в оновленому додатку з'явилося більше налаштувань, у тому числі регулювання положення тач-зони: зліва, справа або по всій площі. Також Prestigio планує розширення мовних розкладок і колірних опцій для Click&Touch 2. Новинка вийшла на ринок в березні 2021 року.

Про Prestigio

Міжнародний бренд Prestigio протягом 20 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція компанії успішно продається в 30 країнах світу, та за роки існування було реалізовано понад 25 мільйонів пристроїв.

В асортименті бренда розумна техніка, гаджети для авто, інноваційні рішення для бізнесу та освіти. Компанія представила першу в світі інтерактивну клавіатуру-тачпад, розумні колонки з голосовим помічником, портативну акустику, приховані бездротові зарядні станції, зовнішні акумулятори з використанням графену, і це тільки початок. Нові продукти виходять під слоганом "The art of hi-tech", де особлива увага приділяється інноваціям, якісним, преміальним матеріалам та сучасним технологіям.

Бренд Prestigio належить компанії ASBISc Enterprises Plc. – одному з провідних дистриб'юторів продуктів IT-індустрії на ринках регіону EMEA. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють в 15 країнах, включаючи СНД, Україну, Європу, Близький Схід та Африку.


Про Clevetura LLC

ТОВ Клеветура засновано в 2017 році. Головний офіс компанії розташований у Мінську, також є офіс в Шеньчжень (КНР). Клеветура займається розробкою технології TouchOnKeys. TouchOnKeysTM додає сенсорний шар в традиційну клавіатуру. Це дозволяє робити жести – управляти курсором, скролити, клікати тощо відразу по поверхні клавіатури, ніби це тачпад. Водночас клавіші натискаються як зазвичай і мають приємний відклик завдяки використанню надійного «ножничного» механізму натискання. Користувачеві не потрібно натискати жодних клавіш, щоб переключитися з режиму набору тексту в режим тачпада – це відбувається автоматично. TouchOnKeysTM перетворює клавіатуру в єдиний, універсальний пристрій введення. TouchOnKeysTM – відмінне рішення для ноутбука, настільної клавіатури, клавіатури для планшета, управління SmartTV. З TouchOnKeysTM у тачпаді немає необхідності. Перший продукт з TouchOnKeysTM – мультимедійна клавіатура Prestigio Click&Touch – на ринку з грудня 2019.


Премія Red Dot Design Award

Для професійної оцінки різноманітності в області дизайну, премія Red Dot Design Award ділиться на три дисципліни: Red Dot Award: дизайн продукту, Red Dot Award: бренди та комунікаційний дизайн і Red Dot Award: концепція дизайну. Red Dot Award є одним з найбільших конкурсів дизайну в світі. У 1955 році вперше зібралося журі, щоб оцінити кращі проекти дня. У 1990-х роках генеральний директор Red Dot професор Пітер Зек розробив назву і марку нагороди. З того часу затребувана нагорода Red Dot стала поважною міжнародною відзнакою якості дизайну. Лауреати премії широко представлені в щорічниках, музеях та онлайн. Більш детальна інформація доступна на www.red-dot.de