Цей смарт-годинник створений для тих

Смарт-годинник Salt SW-78: музика та подкасти без смартфона

Головними особливостями новинки є вбудований аудіоплеєр та пряме підключення до Bluetooth-аудіопристроїв. Це дозволяє використовувати годинник для прослуховування музики без смартфона. 512 Мб вбудованої пам'яті дають можливість завантажити улюблені треки та насолоджуватись ними на пробіжці, під час занять спортом чи прогулянки.

Новинка оптимально підійде тим, хто часто слухає музику чи подкасти в навушниках зі смартфона та хоче відпочити від телефону. Нехай увесь світ зачекає! Пробігти крос під улюблений плейлист, прогулятися під захоплюючу аудіокнигу, синхронізуючи годинник зі смартфоном та залишаючи його вдома, тепер зовсім нескладно. Вбудований плеєр підтримує безліч аудіоформатів. Годинник можна підключати до Bluetooth-навушників або до зовнішнього Bluetooth-динаміка.

Чіткий сенсорний дисплей відображає всю необхідну інформацію та налаштування, а також дає можливість комфортно керувати пристроєм. Ступінь водонепроникності смарт-годинника – IP68 (повний захист), що дозволяє використовувати модель для плавання та не знімати гаджет навіть під час купання та водних процедур. Крім того, годинник оптимізований для занять найбільш популярними видами спорту: можна вибрати відповідну програму та записати тренування в пам'ять пристрою.

Смарт-годинник синхронізується зі смартфоном через спеціальний додаток Canyon Life. Гаджет копіює у додаток статистику кроків і відображає всі необхідні повідомлення із соціальних мереж та месенджерів.

Salt SW-78 сумісний з усіма пристроями із операційними системами iOS 12.0+ та Android 6.0+. Модуль Bluetooth 5.0 забезпечує надійне підключення годинника до смартфону.

Для заряджання в комплекті передбачений кабель USB. Повного заряду акумулятора вистачить на 6 годин безперервної роботи плеєра.

Новинка повністю відповідає європейським стандартам GDPR та абсолютно безпечна у використанні.

Смарт-годинник Salt SW-78 доступний для покупки в листопаді 2021 року за ціною 1499 грн.

З будь-яких питань, що стосуються характеристик пристроїв, реалізації та підтримки можна звертатися за офіційною адресою електронної пошти: canyon@asbis.ua.

Детальніше про аксесуари та бренд можна дізнатися на сайті: https://canyon.ua

Довідка:

Canyon – завжди молодий, завжди в тренді!

Canyon — бренд стильних і доступних аксесуарів і розумних гаджетів. Створений у Нідерландах у 2003 році, Canyon цінує свободу самовираження та високі європейські стандарти якості. Наша продукція продається у 26 країнах світу.

Canyon втілює бадьорий настрій, яскраві модні кольори та трохи провокаційного креативу. Наша продукція розроблена для молодих людей, хто практикує розумне споживання, еко-активізм, прагне інновацій.

Ми дотримуємось суворих гармонізованих екологічних стандартів ЄС.

Стильні та якісні, але все ж таки доступні за ціною аксесуари від Canyon дозволяють молодим людям підкреслити свою індивідуальність.

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 30-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua