Компанія Prestigio поповнила свій портфель продуктів смарт-клавіатурою другого покоління. Це пристрій введення

Prestigio Click & Touch 2 – смарт-клавіатура і тачпад для всіх пристроїв

КУПИТИ ONLINE

Prestigio Click&Touch 2

Перевіряйте наявність у локального менеджера

Prestigio Click&Touch 2 – мультимедійний пристрій нового покоління, який поєднує в собі клавіатуру, тачпад і комп'ютерну мишу. З його допомогою можна набирати текст або керувати жестами, як на тачпаді. Смарт-клавіатура підключається до смартфона, планшета, комп'ютера, смарт-телевізора, інтерактивної панелі, а також до ігрової консолі.

Планшет легко перетворюється на ноутбук, щоб працювати саме там, де потрібно

Prestigio Click&Touch 2 – для тих, хто працює вдома та в офісі, часто їздить на зустрічі й у відрядження, або просто полюбляє інновації. Клавіатура підходить для використання в умовах звичайного або ж домашнього офісу, а також в дорозі, на виставці або конференції.

Звичні дії стають простішими і виглядають по-новому

За допомогою смарт-клавіатури ви можете одночасно працювати з чотирма пристроями. Для підключення використовується один роз'єм USB Type-C і три Bluetooth канали. Ви можете друкувати текст, працювати з файлами і документами на планшеті, смартфоні або комп'ютері, легко перемикаючись від одного пристрою до іншого.

Найзручніша клавіатура для роботи з текстами, фото та відео

Завдяки фізичним кнопкам тепер зручніше клікати, виділяти й перетягувати об'єкти у порівнянні зі звичайним тачпадом. Сенсорні мультимедійні слайдери розташовані у верхній частині: зліва – щоб швидко перемотати відео до потрібного моменту, а праворуч – щоб налаштувати гучність. Завдяки ножичному механізму із ходом клавіш 1,5 мм, друкувати так само зручно, як і на звичайному ноутбуці.

Можливість збільшувати, переміщувати і редагувати фото, відео та інші файли жестами

Тачпад займає 80% робочої поверхні, водночас сенсор вбудований прямо в кнопки. Клавіші реагують на натискання, торкання й жести, як миша або тачпад. Ви можете набирати текст, збільшувати зображення або скролити сторінку без зміни положення рук. Натискання і жести обробляються миттєво, а управління курсором звичне – просто проводячи пальцем по поверхні клавіатури.

Миттєве перемикання між режимами клавіатури

У Prestigio Click&Touch 2 реалізовано безшовний перехід між клавіатурою і тачпадом. Вбудований мікроконтролер клавіатури сам розпізнає характер ваших рухів і переключається з набору тексту на управління жестами. Це зручно, коли ви набираєте текст і хочете відхилити відеодзвінок, не відволікаючись від роботи.

Click&Touch 2 легко підлаштовується до індивідуальних потреб

За допомогою додатку Clevetura App ви зможете налаштувати зону тачпада так, щоб вам було зручно працювати: наприклад, зробити сенсорною всю поверхню або лише одну її частину. Тачпад можна встановити зліва чи справа. Така функція робить процес використання клавіатури зручним як для правші, так і для шульги. Також, через додаток можна завантажувати оновлення, змінювати чутливість курсору, вибирати профілі налаштувань для Mac OS, iPad OS, Android та Windows.
Prestigio Click&Touch 2 – це зручний та інноваційний інструмент для тих, кому потрібне комфортне робоче місце, де б вони не знаходилися.