Lorgar - бренд ігрових аксесуарів для вибагливих користувачів

LORGAR – бренд для найвибагливіших геймерів вже в Україні

Асортимент бренда включає низку категорій продукції:   

  • миші
  • клавіатури, гарнітури
  • килимки для миші
  • геймпади
  • веб-камери
  • мікрофони
  • ігрові крісла та столи
  • та інші аксесуари.  

Бренд починає продажі в Україні, а також у низці інших країн Центральної та Східної Європи з 4-го кварталу 2022 року.   

Перша публічна презентація бренду відбулась на великій європейській виставці IFA 2022 у Берліні. Ігрові пристрої Lorgar отримали схвальні відгуки та викликали зацікавленість у відвідувачів і партнерів.  

Lorgar створює та просуває високотехнологічні пристрої для шанувальників ігор, для яких це улюблене хобі. Для клієнтів Lorgar ігри є важливим захоплюючим хобі, яке є частиною реального життя. Це зона комфорту в повсякденному житті та найкращий спосіб перемкнути думки з рутини на цікавий сценарій. Lorgar поділяє цю пристрасть до віртуального світу та ігор.

Слоган бренду  «Play Game. Live Life».  

Місія бренду – дарувати живі та яскраві емоції від гри за допомогою якісних пристроїв, натхненних вимогами найкращих геймерів. Айдентика Lorgar, що була розроблена американським агентством на замовлення бренду, відповідає сучасним трендам та сподобається більшості геймерів.  

Девайси Lorgar розроблені досвідченими геймерами, тому вони мають ергономічний форм-фактор, функціональні особливості та високоякісні технології. Lorgar забезпечує просте підключення пристроїв, а також інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс для своїх продуктів. Сучасне ігрове програмне забезпечення Lorgar GURU з безліччю регульованих функцій об'єднує всі пристрої в одну екосистему і допомагає почуватися впевнено та комфортно під час гри. Унікальною фішкою софту є статистичний модуль, який відображає продуктивність пристроїв під час їх використання.  

Lorgar прагне надавати клієнтам найвищий рівень продуктів і послуг. Для максимально зручного користування геймерами передбачено пряме онлайн-підключення користувача та персональна технічна підтримка через ігрове програмне забезпечення. Крім того, увага до найменших деталей Lorgar помітна з першого дотику до упаковки. Зокрема, візитною карткою бренду є стильний червоний ремінець-гачок, який комплектується кільцем та після відкриття девайсу може та має використовуватися як брелок.   

На всі пристрої бренду Lorgar надається гарантія 24 місяці.   

Придбати гаджети Lorgar можна у наших партнерів:  

Rozetka: https://bit.ly/3OW2y03 

Comfy: https://bit.ly/3Y2cdGO 

Foxtrot: https://bit.ly/3B2zkqN 

Eldorado: http://bit.ly/3VIpaUb 

та інші. 

 

Слідкуйте за новинами та не пропустіть анонси про нові продукти для ще більшого занурення, та задоволення від гри!