Сьогодні в Україні з’явились нові потужні телевізори TCL, які підкорили країни Європи та Америки

Бренд TCL презентує в Україні телевізори нового покоління, які створюють ефект домашнього кінотеатру. Вони оснащені QLED-екранами*, що передають кінематографічні колір та якість зображення. У деяких cеріях екрани досягають рекордних розмірів − до 98 дюймів. Прогресивна смарт-платформа Google TV в поєднанні з безрамним дизайном, технологіями Hands free, Dolby Vision та Dolby Atmos й інші трансформуються у великі, потужні та яскраві телевізори, що здатні зробити перегляд фільмів або передач ще більш захопливими та створити осередок розваг для кожного з членів родини.
*У моделях С645 і вище 

TCL P735 та TCL C645 − телевізори, створені для сімейного відпочинку

Вони мають роздільну здатність 4K та передачу кольорів як у кінокамер. Це дозволяє відтворювати понад мільярд відтінків кольорів, що робить зображення ще соковитішим та глибшим. Під яким кутом не поглянь, картинка збереже максимальну деталізацію, оскільки екран зменшує відблиски. Високу якість зображення гарантують швидкий час реакції та технологія МЕМС, яка зменшує розмитість об’єктів у русі (наприклад, під час перегляду спортивних програм).
З Google TV досвід використання телевізора змінюється, адже під рукою сотні додатків, улюблені стримінги та навіть ігри. Дитині завжди буде чим зайнятися й отримати від гри максимум емоцій, а наявність дитячого профілю убереже дитину від небажаного контенту з інтернету. 


 

TCL С745 − баланс ціни, якості та надсучасних технологій 

Ці телевізори належать до преміального сегмента, отже − надають користувачам можливість максимально глибоко поринути у зображення на екрані. QLED-панель передає зображення, яке відповідає кінематографічному рівню. Понад мільярд кольорів та відтінків, глибина та чіткість – все, що потрібно для комфортного перегляду.
Технологія 4K HDR PRO відповідає за контрастність, яскравість, деталізованість та чіткі тіні. Розрізнення фактур у темних сценах чи підсвічування світлих ділянок − телевізор завжди передаватиме найчіткіше зображення, наближене до реальності. Він підтримує основні формати HDR (HLG, HDR10, HDR10+), тому використовуватиме найкращий спосіб передачі зображення з доступних.
Реалістичності зображенню додає технологія підсвічування екрана FАLD. Темні та яскраві кольори виглядатимуть ще контрастніше, а зображення максимально наблизиться до реального. Завдяки частоті оновлення дисплея 144 Гц об’єкти на екрані рухатимуться плавно, без розривів і тремтіння зображення. 
Хочете глибше поринути в атмосферу на екрані? Dolby Atmos у телевізорі видає об'ємний звук на 360º. Кінематографічна картинка доповниться кінематографічним звучанням. 
Що ж до дизайну, то він створений для максимального занурення у зображення. Безрамкова модель у стильному кольорі стирає межі сприйняття і робить перегляд ще більш захопливим.
TCL С745 оснащені новітнім Google TV. Youtube, Netflix чи додатки сервісу завжди під рукою, а голосовий асистент допоможе спростити пошук контенту та керування телевізором. 

TCL С845 − деталізація та контраст


Модель TCL С845 належить до Mini LED телевізорів − новітнього покоління техніки. Він має пікову яскравість до 2000 ніт та 10-бітну глибину кольорів, що означає більше деталей та кращу насиченість. Екран здатен передавати понад мільярд кольорів та відтінків, а тому зображення стає ще яскравішим та реалістичнішим. 4К забезпечує максимальну чіткість, водночас технологія Round Halo допомагає згладжувати зображення та робить контури об’єктів плавнішими й витонченішими. Round Halo також зменшує ореол навколо літер, тому вони менше мерехтять. 
Якщо об’єкти на екрані рухаються швидко, технологія Mini LED Direct Drive допоможе відобразити картинку без розмиття. Через зменшення підсвічування до 1 кадру, після руху не залишається жодних слідів чи тіней. Мінісвітлодіодне підсвічування BlackLight Demura забезпечує однорідність картинки, коли колір у будь-якій частині екрана виглядає однаково яскраво та насичено. Зображення та звук адаптує розумний процесор AIPQ 3.0, який у режимі реального часу оцінює контент та покращує його сприйняття.
Ця модель оновить ваше візуальне відчуття за допомогою 5 революційних алгоритмів оптимізації якості Ai-Picture-Quality, включаючи надзвичайну контрастність, кришталеву чіткість, яскраві кольори, шовковисту плавність рухів і підтримку кількох HDR. Звук підсилює технологія Dolby Atmos, яка робить його об’ємним та рухомим у просторі.

TCL − вибір про баланс, комфорт та інноваційність. Це підтверджує оцінка користувачів зі США та країн Європи. Бренд посідає ТОП-місця на ринках США, Канади, Франції, Італії, Польщі, Австралії та Бразилії. Його цінують за доступність та прогресивність, адже техніка TCL задає тренди ринку. Отже, ви отримаєте більше, ніж очікуєте, для максимальної насолоди переглядом. 

Щоб дізнатись більше інформації, переходьте на сайт TCL Ukraine.