Професійна графіка в Україні

АСБІС-Україна розширює портфель продукцією бренда PNY

Національний дистриб’ютор АСБІС-Україна посилює позиції на вітчизняному ринку як постачальника засобів для комп’ютерної графіки. Компанія розширює співробітництво з провідним світовим виробником комплектуючих для ПК PNY Technologies на постачання в Україні професійних відеокарт NVIDIA Quadro™ та обчислювальних систем NVIDIA Tesla™.

Відеоадаптери NVIDIA Quadro™ оснащені найпотужнішими графічними процесорами у світі та великою ємністю пам'яті, виводять зображення на монітор у форматі 8K. Серія має розширені функції для автоматичного відтворення фотореалістичних об'єктів у режимі реального часу, поглиблено залучає до робочих процесів технологію штучного інтелекту та віртуальної реальності. Користувач отримує додатково до придбання оптимізовані та стабільні драйвери, а також понад 100 професійних застосунків та корисних інструментів.

NVIDIA Tesla™ – найпрогресивніше в світі сімейство прискорювачів для дата-центрів на основі програмно-апаратної архітектури CUDA. Високотехнологічна розробка сприяє розв’язанню ресурсоємких задач та швидкісній обробці великих масивів даних. Відеокарти PNY NVIDIA Tesla™ HPC – оптимальне рішення для фахівців у галузі обчислень, що потребують чималих джерел живлення та безпрецедентної продуктивності для масштабних симуляцій.

«Професійні графічні адаптери, призначені для розв’язання вузького кола фахових задач – це особливо відповідальна категорія товарів. Робочі станції на їх основі є базовим інструментарієм для медиків, фізиків, архітекторів, конструкторів, промислових дизайнерів, творців тривимірної анімації. На їх основі створюються системи автоматизованого проектування, здійснюються надточні інженерні розрахунки, моделюються 3D-макети тощо. Ми раді повідомити, що відтепер наша компанія постачатиме сучасні потужні комплектуючі виробництва PNY. Сподіваємося, що широкий спектр вибору допоможе українській точній науці досягти значних успіхів та інтегруватися в світовий процес інноваційних відкриттів», – прокоментував нове надходження Володимир Юрко, керівник напрямку «Компоненти» компанії АСБІС-Україна.

Продукти PNY постачаються офіційним дистриб’ютором під індивідуальне замовлення в оперативному режимі за надзвичайно вигідними умовами.

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень, надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить у міжнародний холдинг з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами в 24 країнах, 30 000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7 000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

PNY Technologies, Inc – виробник SSD-накопичувачів, модулів оперативної пам'яті, флеш-карт пам'яті, USB флеш-накопічувачів, професійних графічних прискорювачів NVIDIA Quadro та ігрових – Geforce.

У випадку виникнення запитань звертайтесь за електронною адресою: pny@asbis.ua