У вересні 2022

5 легкових медичних автомобілів для лікарень України передає компанія ASBIS

Легкові транспортні засоби оснащено спеціальним медичним обладнанням та розпізнавальним сигналом сирени, що дає можливість оперативно реагувати на виклик потенційного пацієнта. Такий формат автомобілів вперше буде впроваджено в українську систему екстреної медичної допомоги. Транспортні засоби оснащено моніторами/дефібриляторами та санітарними наборами, які є необхідними для надання невідкладної медичної допомоги.

За словами медичного координатора Zeilen Марії Педенко: «Ми вперше передаємо автомобілі швидкої медичної допомоги легкового типу в Україну. Ми сподіваємося, що дані транспортні засоби підвищать мобільність медичних бригад та стануть надійними помічниками при наданні швидкої екстреної невідкладної допомоги постраждалим».

Міжнародна компанія ASBIS Enterprise, яка в Україні представлена компаніями АСБІС-Україна, Breezy Україна, iOn та iSupport, уважно моніторить ситуацію та сама ініціює виділення підтримки там, де вона є найбільш затребуваною та необхідною. З початку війни, компанія вже передала 20 автомобілів швидкої допомоги, які вже тривалий час рятують життя жителів українських міст.

«Ми продовжуємо надавати допомогу Україні шляхом співпраці з Гуманітарними організаціями та Державними установами.  Завдяки спільним зусиллям,  нам вдалося доставити перші в Україні легкові медичні автомобілі, що дає можливість ще більш оперативніше надавати медичну допомогу людям, які цього потребують. Це дасть змогу зберегти ще більше життів. Ми вдячні кожному, хто захищає та обороняє нашу країну» – директор компанії АСБІС-Україна, Віталій Мельниченко. 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО КОМПАНІЇ, ЩО ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОЕКТІ

ASBISC Enterprises PLC (WSE: ASB) спеціалізується на проектній дистрибуції (VAD: value-added distribution), рішеннях для В2В ринків та реалізації ІТ продукції від світових відомих виробників, та забезпечує повний цикл їх розповсюдження, поєднуючи міжнародне охоплення з широким асортиментом продуктів. Співпрацюючи з лідерами ІТ-індустрії, наша команда експертів створює ефективні рішення для компаній та організацій, поєднуючи обладнання та програмне забезпечення, хмарні сервіси та технології.
В Україні до складу холдинга входять компанії АСБІС-Україна, iOn, Breezy та iSupport.

Більше інформації: asbis.com

          

Компанія АСБІС-Україна – один з провідних дистриб’юторів комп’ютерної техніки та комплектуючих, споживчої електроніки та рішень для бізнесу.  Ми – частина міжнародного холдингу ASBISc Enterprises PLC, яка представлена майже в 30 країнах по всьому світу. В Україні наш портфель нараховує 50+ брендів та 1500+ продуктів.

Разом з нашими партнерами ми робимо нові технології доступними та зрозумілими кожному. Наша ціль підтримка Української економіки та забезпечення робочими місцями наших співробітників.
Більше інформації: asbis.ua

 

Breezy Україна – частина міжнародного холдингу ASBISc Enterprises PLC (WSE: ASB). Наша місія бути надійним партнером, який реалізовує для своїх партнерів та клієнтів найкращі умови для обміну та купівлі гаджетів світових виробників, даючи їм друге життя.

Більше інформації: breezy.ua/ua

 

iOn (Ай Он) – офіційний представник Apple в Україні зі статусом Apple Premium Reseller, який надається компаніям з високими стандартами сервісу. Наразі, в Україні ми забезпечуємо роботу 3 фірмових офлайн Apple магазинів та інтернет продажів улюбленої техніки. Ми пропонуємо повний асортимент комп'ютерів Mac, смартфонів iPhone, годинників Apple Watch, планшетів iPad і безпровідних навушників AirPods, а також повний перелік аксесуарів та програмного забезпечення. iOn – це центр компетенції Apple в Україні, куди ви завжди можете звернутися з будь-яким питанням і отримати професійну консультацію з будь-якого продукту від спеціалістів офіційного представника Apple Premium Reseller.

Більше інформації: ion.ua

 

iSupport – авторизований центр сервісного обслуговування техніки Apple, Logitech, B&O.Багато років ми робимо так, щоби ваші гаджети працювалиідеально й безперебійно за будь-яких умов. Тестуємо, діагностуємо, ремонтуємо – швидко, якісно і з гарантією. Ми постійно покращуємо якість клієнтського сервісу та додаємо нові опції.

Більше інформації: isupport.ua

Фонд “Zeilen van Vrijheid”, – нідерландська некомерційна громадська організація, до складу команди якої входять емігранти зі Східної Європи, що зосереджені насамперед на наданні медичної допомоги в закладах охорони здоров’я України.

З моменту заснування, Stichting Zeilen Van Vrijheid доставила в Україну 88 авто швидкої допомоги, включаючи 4 неонатальні, 3 педіатричні та автобус швидкої допомоги, 1 пожежний автомобіль та понад 220 тонн медичної та гуманітарної допомоги.

Задля фінансування закупівель автомобілів швидкої допомоги та медичних товарів Zeilen збирає особисті пожертви, а також співпрацює з мережею комерційних і некомерційних партнерів. Конвой 16 з гуманітарною допомогою, що відправляється невдовзі, відзначатиме 96-ту карету швидкої допомоги Zeilen, яка буде чергувати в Україні, з п’ятьма підрозділами швидкого реагування та трьома звичайними фургонами швидкої допомоги.

Більше інформації: zeilenvanvrijheid.nl