Prestigio – за безпечний та ефективний маркетинг: міжнародний бренд став офіційним партнером урочистого вручення премії Effie Awards Ukraine-2020

Провідний український дистриб’ютор техніки та рішень АСБІС-Україна цьогоріч на партнерських засадах візьме участь у церемонії нагородження Effie Awards Ukraine – найбільшої національної премії в галузі маркетингових комунікацій. Підтримає захід, що відбудеться 18 грудня в PMHUB Event Space, відомий бренд у галузі технологічних інновацій – ТМ Prestigio.

Prestigio – виробник девайсів нового покоління. Інноваційна продукція як для особистого користування (зарядні пристрої, LED-рюкзаки тощо), так і товари для мереж та бізнесу (мультиборди, профпанелі, інтерактивні тотеми й інше) успішно реалізовуються у понад 30 країнах світу. 2019 року під логотипом Prestigio на ринку з'явилася унікальна клавіатура-тачпад Сlick&Touch, графеновий зовнішній акумулятор, зарядні станції для бездротової зарядки пристроїв та «розумні» з унікальною конструкцією колонки з голосовим помічником.

Цифрові смарт-рішення для повсякденного життя вже встигли підкорити українського покупця чудовим співвідношенням ціни та якості – Prestigio презентує як учасникам заходу, так і глядачам онлайн-марафону розмаїття своїх нових споживчих товарів, серед яких унікальна клавіатура Click&Touch, рюкзак з LED-екраном, графенові зовнішні акумулятори, магнетичні Bluetooth колонки. 

Також виробник представить рішення для бізнесу, завдяки яким здобув особливий авторитет на ринку. Системи Digital Signage – комплекс медіаносіїв та програмного забезпечення для зовнішньої реклами, а також Eprice Labels – універсальні електронні цінники із можливістю віддаленого керування.

Безпека гостей на офлайн-заході передусім важлива, і найактуальнішим продуктом у контексті цьогорічних публічних подій стане новинка  Prestigio IDS Hand Sanitizer, зразки якого будуть представлені безпосередньо у залі PMHUB. IDS Hand Sanitizer має вбудований дозатор дезинфікувального засобу (3 л) та датчик температури тіла, що забезпечить безпеку і моніторинг стану здоров'я всіх відвідувачів церемонії нагородження Effie Awards Ukraine-2020. Окрім того, IDS Hand Sanitizer оснащений яскравим та чітким FHD-дисплеєм 21,5" для демонстрації рекламних роликів, корпоративних відео, трансляції будь-якого іншого контенту. Спеціалізоване програмне забезпечення Addreality і система віддаленого керування в сукупності з вбудованою 2-мегапіксельною фронтальною камерою складають потужний інструмент для проведення таргетованих рекламних кампаній та аналітики. 

«2020 рік став для нас усіх випробуванням і водночас вікном можливостей. Ми не лише пристосувалися до нової реальності, а винайшли безліч нових способів взаємодії між собою. Наразі ми раді продемонструвати відвідувачам Effie Awards Ukraine новий перспективний продукт – автоматичний санітайзер Prestigio із функцією рекламного носія із можливістю створення таргетованих рекламних кампаній і аналітики у режимі реального часу», – прокоментувала Анна Волковінська, керівниця напряму Prestigio Solutions в Україні.

Effie Awards – найпрестижніша світова премія в галузі маркетингових комунікацій. Вона вже понад 50 років відзначає найкращих діячів та агентства в рекламній індустрії. Effie Awards Ukraine – щорічна найавторитетніша національна нагорода, що цьогоріч буде вручена вп’ятнадцяте. У зв’язку з епідеміологічною ситуацією церемонія нагородження переможців Effie Awards Ukraine-202 буде проведена у новому форматі – Effie Awards Show, що об’єднує вручення статуеток Effie наживо і трансляцію події у прямому ефірі.
 

Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 29-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород. У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: http://www.asbis.ua

Міжнародний бренд Prestigio понад 15 років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти та бізнесу. Продукція Prestigio – телевізори, планшети, ноутбуки, мобільні телефони, відеореєстратори, навігатори, а також мультиборди, інтерактивні дисплеї, електронні цінники і технології на базі RFID – успішно продаються в 30 країнах світу. 2019 року під брендом Prestigio на ринку з'явилися також такі продукти, як унікальна клавіатура-тачпад Сlick&Touch, зарядна станція для пристроїв Apple та «розумні» колонки з голосовим помічником. Виробничі, дизайнерські та технічні центри розташовані в Європі, Китаї та Білорусі. Представництва Prestigio працюють у 15 країнах, включно з СНД, Європою, Близьким Сходом та Африкою.

Сайт компанії в Україні: https://prestigio.ua