22 лютого 2018 року в гімназії №5 пройшов тренінг вчителів тринадцяти навчальних закладів м.Чернівці

Навчання та підвищення кваліфікації з MultiBoard

Минулого року управління освіти придбало для цих закладів мультиборди «Prestigio MultiBoard» – інтерактивні Full HD пристрої на базі Windows. Навчання провели представник компанії «Техніка для бізнесу» Сергій Виноградов та національний тренер «Prestigio» Денис Онікієнко.

Дипломовані  фахівці розповіли про структуру нового пристрою, ознайомили з принципами роботи, продемонстрували можливості  різних додатків мультиборду. Велика увага була приділена  тим проблемам та питанням, які виникають на початку користування пристроєм.
Вчителям було продемонстровано роботу основних програм мультиборду:

  • Note ― можливість  малювати  та писати безпосередньо на дошці, будувати будь-які 3D-моделі, вирішувати  тактичні задачі разом! Одночасно з екраном можуть працювати до 4-х осіб.
  • EasiShow ― можливість додавати нотатки, коментарі та текст безпосередньо на слайдах – так презентація стане інтерактивною.
  • Connect ― поділіться рішенням з іншими учнями, не встаючи з місця!

 Всім учасникам тренінгу була надана можливість попрацювати з мультибордом  в залі. Денис Онікієнко надав професійні вичерпні відповіді на всі запитання, залишив контактні дані для подальшої співпраці та вручив 25 вчителям міста сертифікати підвищення кваліфікації «Використання мультибордів у навчальному процесі  як важлива складова сучасної освіти».

Ваші запити на обладнання Prestigio Multiboard Ви можете надсилати за адресою: prestigiomb@asbis.ua