АСБІС-УКРАЇНА ОГОЛОШУЄ ОФІЦІЙНІ ЦІНИ НА IPHONE XS

АСБІС-УКРАЇНА ОГОЛОШУЄ ОФІЦІЙНІ ЦІНИ НА НОВІ ПРОДУКТИ APPLE В УКРАЇНІ

Невдовзі українські споживачі матимуть змогу придбати довгоочікувані офіційні пристрої Apple нового покоління – iPhone Xs, iPhone Xs Max та Apple Watch Series 4. 19 жовтня флагманські моделі надійдуть в усі роздрібні мережі авторизованих реселерів Apple.

АСБІС-Україна, офіційний авторизований дистриб'ютор техніки Apple в Україні, повідомляє, що iPhone Xs та iPhone Xs Max будуть доступні в трьох варіаціях пам'яті – 64GB, 256GB, 512GB та в трьох різновидах кольору – Gold, Space Gray, Silver. Ціна на новинки стартуватиме на iPhone Xs від 37 999 грн. (за умови придбання за системою trade-in) та від 44 999 грн. на iPhone Xs Max. Щодо Apple Watch, вони реалізовуватимуться в двох розмірах – 40 та 44мм та в трьох кольорах – Silver, Gold і Space Grey Ціна – від 14 999 грн.

«Вітаю всіх прихильників продукції Apple із можливістю незабаром насолодитися користуванням останніми технологічними розробками одного зі світових лідерів у галузі науково-технічного прогресу. Наша компанія докладає зусиль до того, щоб запропонувати українцям найкраще у найкоротші для цього терміни. Радіємо, що разом з безумовними перевагами придбання саме офіційної техніки Apple – серед яких гарантована якість, надійність та сервіс – наші споживачі зможуть скористатися спеціальними програмами від авторизованих реселерів: найвигіднішими кредитними умовами, акціями та додатковими вигодами», – зазначив  Віталій Мельниченко, директор департаменту по роботі з роздрібними клієнтами АСБІС-Україна.

iPhone Xs має дисплей Super Retina 5,8 дюйма, виготовлений із панелей OLED, що забезпечує найточнішу передачу кольорів та високу яскравість. Неперевершена подвійна камера 12 Мп відтепер має режим «Портрет» із освітленням, покращений ефект боке та нову функцію «Глибина». Удосконалена технологія Face ID дає змогу безпечно розблоковувати iPhone, входити в додатки та оплачувати покупки лише одним поглядом. Найрозумніший та найпотужніший процесор A12 Bionic із функцією машинного навчання в режимі реального часу та новий захист від вологи гарантують довгу стабільну роботу інноваційного пристрою у найрізноманітніших умовах.

В iPhone Xs Max представлені всі революційні розробки та можливості, що й у iPhone Xs. Вирізняють модель форм-фактор зі збільшеним дисплеєм у 6,5 дюйма, що робить площу лицьової поверхні корпусу iPhone Xs Max найбільшою за всю історію бренду, а також більша ємність акумулятора.

Apple Watch Series 4 також володіють найбільшим екраном за усіх попередників і оснащені вдосконаленою коронкою Digital Crown із тактильним відгуком. Смарт-годинник віднині має інтегрований електродатчик серцевої активності, надсилає повідомлення про зміну серцевого ритму, кадансу і темпу бігу, забезпечений функцією виявлення падіння та виклику екстреної допомоги. Розумний Apple Watch Series 4 автоматично розпізнає тренування і надсилає персоналізовані підказки у його перебігу. В них з’явилися нові індивідуальні змагання з можливістю обмінятися результатами з друзями, щомісячні мотиваційні цілі та віртуальні нагороди за досягнення тощо.