16 грудня 2019

Стартує продаж сучасного SMART TV PRESTIGIO D1 зі 100 телеканалами в пакеті назавжди!

Дбаючи про зручність та бездоганний користувацький досвід, ТМ Prestigio спільно з DivanTV розробили продукт для тих, хто бажає придбати сучасну техніку для домашніх розваг і не турбуватись про додаткові рахунки. Закодований сигнал супутників – більше не проблема, адже купуючи телевізор Prestigio D1 користувачі отримують доступ до безлімітного** та безоплатного* користування 100 телеканалами у додатку DivanTV.

«Купуючи рішення Prestigio D1, споживачі насамперед отримують не просто красиві "монітори", а й те, що вони насправді люблять – свій улюблений контент у гарній якості. Комплексне рішення працює практично миттєво: придбав – вмикай у розетку – насолоджуйся. Переваги Prestigio D1 – очевидні: це звільнення від додаткових рахунків та заощадження часу, який відтепер можна провести разом із близькими за переглядом улюблених фільмів та шоу. І все це – за ціною одного телевізора», – коментує Генеральний Директор АСБІС Україна, Віталій Мельниченко.

Унікальна пропозиція від Prestigio та DivanTV вирішує питання перегляду різноманітного і якісного телевізійного контенту, і разом із тим дозволяє оновити свій домашній телевізор. Таким чином, разом з рішенням Prestigio D1 ви не пропустите важливі новини та улюблені шоу та серіали. Потрібен лише доступ*** до інтернету!

«Продукт Prestigio D1 здатний вирішити усі проблеми, які постають перед сучасним користувачем послуг телебачення. Обслуговування супутникових тарілок та завантаження різних додатків вже в минулому. Вам потрібно лише увімкнути телевізор та натиснути кнопку DivanTV на пульті – і насолоджуватись улюбленими шоу та серіалами», – відзначає Андрій Колодюк, засновник сервісу інтерактивного телебачення DivanTV.

Рішення Prestigio D1 представлене двома видами Smart TV:

  • Smart TV Prestigio D1 40" – це FullHD зображення з дивовижною деталізацією, яскравими насиченими кольорами та якісним звуком за діагоналі 102 см та роздільної здатності 1920×1080.
  • Smart TV Prestigio D1 50" – це 3840×2160 4K Ultra HD якість на великому екрані розміром 127 см із роздільною здатністю 3840×2160 для ефекту повного занурення.

Телевізори оснащені трьома портами HDMI, двома USB-роз'ємами і 4 ТВ-тюнерами та мають повну функціональність звичайного телевізора. Обидві моделі мають доступ до Wi-Fi та працюють на операційній системі Android.

 Вартість рішення:

  • Smart TV Prestigio D1 40" + 100 ТВ-каналів безкоштовно* та назавжди** – 6 999₴;
  • Smart TV Prestigio D1 50" + 100 ТВ-каналів безкоштовно* та назавжди** – 9 999₴.

Пропозиція вже доступна для замовлення на сайті https://d1.prestigio.com/.

Довідка  

DivanTV  перший в Україні інтерактивний сервіс, який з 2012 року почав надавати користувачам доступ до ТБ каналів та відео на Smart TV. З 2014 року працює у 200 країнах та доступний на 20 Smart TV платформах, 8 HD медіаплеєрах, а також операційних системах iOS та Android.

www.divan.tv

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів, а також 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

Міжнародний бренд Prestigio протягом 15-ти років пропонує широкий вибір споживчої електроніки для дому, освіти і бізнесу. Продукція Prestigio – смартфони, телефони, планшети на базі операційних систем Android і Windows, ноутбуки, відеореєстратори, навігатори, а також інтерактивні дисплеї і спеціальне програмне забезпечення – успішно продається в 30 країнах світу. Prestigio підтримує прагнення до індивідуальності. Слоган бренду «Живи по-своєму» передає свободу від стереотипів і важливість самовираження.

Більше інформації: www.prestigio.com

 

*Під «Безкоштовно» мається на увазі, що отримання доступу до 100 телевізійних каналів входить до вартості телевізора Prestigio D1 Smart TV зі встановленим додатком DivanTV.

**Під «Назавжди» мається на увазі право користуватися доступом до 100 телевізійних каналів через додаток DivanTV впродовж строку використання телевізора Prestigio D1 Smart TV та додатку DivanTV.

*** доступ до інтернету зі швидкістю від 3 Мб/с