Цього року ABBYY надає Вам 50% знижки на професійне рішення для повсякденних задач з PDF.

Спеціальні пропозиції до Чорної п'ятниці від ABBYY!

Чорна п'ятниця – справжній подарунок для тих, хто знає, чого хоче!

ABBYY  FineReader 15 Standard допомагає долати щоденні складнощі, пов’язані з обробкою документів на цифровому робочому місці

ABBYY FineReader Pro for Mac поєднує виняткову якість розпізнавання та перетворення документів, ефективні можливості автоматизації і підтримку величезної кількості мов з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Поспішайте замовити FineReader зі знижкою 50%!

Акція діє з 19 до 22 листопада 2019 року.

За більш детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, за адресою abbyy@asbis.ua


Довідка

Компанія АСБІС-Україна – один із найбільших на українському ринку дистриб'юторів IT-продуктів, компонентів і рішень; надійний, стабільний та прогресивний партнер, роботодавець із великим спектром можливостей і світовим досвідом. Входить до міжнародного холдингу з 28-річним досвідом в IT-дистрибуції, офісами у 28 країнах, 30000 активних клієнтів та з великою кількістю професійних нагород.

У портфелі компанії в Україні – понад 50 брендів і 7000 споживчих та професійних IT-продуктів відповідних світових виробників.

Більше інформації: www.asbis.ua  

ABBYY – міжнародна ІТ компанія, один з провідних світових розробників технологій оптичного розпізнавання документів та лінгвістичного програмного забезпечення. Компанія присутня по всьому світу, глобальні офіси знаходяться в Європі (Мюнхен, Німеччина), Росії (Москва) та Північній Америці (Мілпітас, Каліфорнія). ABBYY також має регіональні представництва в Австралії, Великій Британії, Франції, Іспанії, Україні, Японії, Тайвані та на Кіпрі. Завдяки обширній мережі партнерів рішення, продукти та технології ABBYY доступні у більш ніж 200 країнах та регіонах.

https://www.abbyy.com/uk-ua/